Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете
Модели

ŠKODA OCTAVIA Scout

Infotainment online

Online Infotainment пакетот нуди широк избор на опции - вести, временска прогноза, слободни паркинг места, бензински станици со цени.

ŠKODA OCTAVIA Scout

Smart Link

Smart Link нуди елегантна конецкија помеѓу вашето возило и вашиот паметен телефон користејки ги Apple Car Play, Android Auto и Mirror Link апликации. 

Оваа страница е дополнителен дел од почетната страница. Кликнете на копчето за да се вратите кон почената.

Назад кон претходната страна