Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете
Модели

Škoda Octavia RS карактеристики

Спортски управувач

Спортски мултифункционален управувач, обложен во перфорирана кожа, опремен со контроли за радио, телефон и педали (DSG) за менување на брзини.

Škoda Octavia RS карактеристики

DSG

Комбинацијата од 230 коњски сили со 6-брзинскиот автоматски менувач овозможува исклучително возачко искуство.

Škoda Octavia RS карактеристики

LED амбиент

LED амбиенталното осветлување на декоративните лајсни го краси ентериерот на Octavia RS. (доаѓа со избор од 10 бои)

Оваа страница е дополнителен дел од почетната страница. Кликнете на копчето за да се вратите кон почената.

Назад кон претходната страна