Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете
Модели

ŠKODA OCTAVIA Simply Clever детали

Челични педали

Педалите од нерѓосувачки челик дополнително го истакнуваат спортскиот карактер на Octavia RS.

ŠKODA OCTAVIA Simply Clever детали

Држач за медиа уред

Вашите мобилни уреди имаат безбеден држач во централната конзола каде може да ги сместите за време на возењето.

ŠKODA OCTAVIA Simply Clever детали

Држач за шише

Држачот за шишиња во предните врати има место за шише од 1,5 литри.

ŠKODA OCTAVIA Simply Clever детали

Преграда за чадор

Заштитете се од неочекуваниот дожд со практичниот чадор под седиштето на совозачот.

Оваа страница е дополнителен дел од почетната страница. Кликнете на копчето за да се вратите кон почената.

Назад кон претходната страна