Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете
Модели

23.07.2019

ŠKODA Fabia.

Нов дизајн, урбан карактер!

FABIA Ambition 1.0 MPI со 60 кс за 10.500

Елеганција во совршени пропорции. Промените во новата Fabia се веднаш забележливи. Таа сега изгледа помоќно, а истовремено поемотивно, особено во надворешноста. A одвнатре, едноставно паметните решенија доаѓаат уште повеќе до израз со новите мултимедијални системи, кои поврзувањето го прават уште полесно.

Новата Fabia, отсега е достапна за 145 евра месечна лизинг рата. Погледнете ја лизинг пресметката на следниот линк.

Разгледајте повеќе за моделот Fabia на следниот линк.