Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете
Модели

23.07.2019

ŠKODA Octavia. Опремена за секое патување!

Škoda Octavia 1.6 TDI со 115 кс
и ЛИЗИНГ ПАКЕТ за 17.650 € 

204 € Порше Лизинг рата

СО ГРАТИС ЛИЗИНГ ПАКЕТ
→ ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА
→ КАСКО ЗА ПРВА ГОДИНА
→ АЛУМИНИУМСКИ ТРКАЛА

Елеганција во совршени пропорции. Промените во новата Octavia се веднаш забележливи. Таа сега изгледа помоќно, а истовремено поемотивно, особено во надворешноста. A одвнатре, едноставно паметните решенија доаѓаат уште повеќе до израз со новите мултимедијални системи, кои поврзувањето го прават уште полесно.

Новата Octavia е богато опремена со радио SWING со 6,5" екран во боја осетлив на допир, SD Card / USB, мултифункционален кожен управувач, паркинг сензори, темпомат, бришач на задното стакло, металик боја, алуминиумски тркала ILIAS, автоматски двозонски клима уред Climatronic, хромирани надворешни лајсни на прозорите и многу повеќе.

А за да биде понудата уште подобра го вклучивме и лизинг пакетот со каско за првата година, прва регистрација, учество 30% и период на отплата од 72 месеци.

За детален преглед на моделот кликнете тука.

Ценовник за Octavia на следниот линк.