Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете
Модели

ŠKODA OCTAVIA Подготвена за сите сезони!

2018-11-08

Škoda Octavia 1.6 TDI со 115 кс и ЗИМСКИ ПАКЕТ за 17.550 €

 Порше Лизинг рата

202€

СО ГРАТИС ЗИМСКИ ПАКЕТ
→ ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА
→ КАСКО ЗА ПРВА ГОДИНА
→ АЛУМИНИУМСКИ ТРКАЛА
→ ЗИМСКИ ПНЕВМАТИЦИ

Елеганција во совршени пропорции. Промените во новата Octavia се веднаш забележливи. Таа сега изгледа помоќно, а истовремено поемотивно, особено во надворешноста. A одвнатре, едноставно паметните решенија доаѓаат уште повеќе до израз со новите мултимедијални системи, кои поврзувањето го прават уште полесно.

Новата Octavia е богато опремена со радио SWING со 6,5" екран во боја осетлив на допир, SD Card / USB, мултифункционален кожен управувач, паркинг сензори, темпомат, бришач на задното стакло, металик боја, алуминиумски 16 инчни AZW Kodiak тркала со зимски пневматици.

А за да биде понудата уште подобра го вклучивме и лизинг пакетот со каско за првата година, прва регистрација, промотивна каматна стапка од 5%, учество 30% и период на отплата од 72 месеци.

За детален преглен на моделот кликнете тука.