Модели

Новата ŠKODA FABIA Достапна со Порше Лизинг бонус во вредност од 1.000€

2018-01-03

Новата ŠKODA FABIA

Едноставно паметните решенија во новата Fabia, се доведени до совршенство. Со суперфункционалниот дизајн, Fabia го зголемува чувството на просторност и удобност, а највисоките оценки за безбедност на EuroNCAP го прават малиот градски јунак лидер во безбедноста. Врвната Start-Stop технологија за заштеда на гориво, радиото со екран на допир и малиот кожен пакет, се само дел од решенијата кои ја прават Fabia, повеќе од само емоција.

Новата ŠKODA Fabia, отсега е достапна со Порше Лизинг БОНУС во вредност од 1.000 €. Ве очекуваме во продажните салони на ŠKODA низ Македонија.

За да го прегледате моделот кликнете тука.

 

 

Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете