Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете
Модели

ŠKODA KAROQ

2018-09-03

Вози на свој начин!

Искусете го секој ден од неделата поинаку. Патувајте со чуство на сигурност за вашете семејство, доволно простор за вашите хоби и simply clever карактеристики кои го олеснуваат секојдневниот 

Природата не простува компромиси, таа ја создава само најдобрата можна комбинација. Моќниот дизајн на KAROQ ја поврзува извонредната естетика со впечатливи Off road елементи. Создаден за најтешки услови, неговиот изглед го презентира со самоуверена елеганција. 

KAROQ 1.6 TDI со 115 кс, отсега е достапен за 20.450 евра. Во соработка со Порше Лизинг, новиот KAROQ може да биде ваш за 250 евра месечна лизинг рата*. 

За понудата да биде уште подобра во пакетот Ambition Plus, вклучивме: 
 - 8 инчен екран во боја осетлив на допир 
 - Smart Link поврзување 
 - задна камера 
 - мултифункционален управувач 


*Финансиски лизинг со 25% учество и 72 месеци период на отплата. 
За да го прегледате моделот кликнете тука

Ценовник за ŠKODA KAROQ *Акцијата важи за ограничена количина на возила, до истек на количините достапни на лагер.