Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Со користење на нашата веб-страница, се согласувате дека колачињата се зачувани на вашиот уред.
Прифатете и продолжете
Модели
10.04.2018

МАКСИМУМ КОМФОР ŠKODA SUPERB

Škoda SUPERB AMBITION 2.0 TDI со 150 кс

со подарок

COMFORT ПАКЕТ!

DSG АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ!

Зборот комфор претставува збир на удобности за работа, живеење, одмор. Во новиот Superb, овие карактеристики функционираат во совршена хармонија. Најпросторен во класата со низа иновативни елементи, кои го прават секое патување во Superb, совршено. А за комфорот да биде максимален, во понудата вметнавме Comfort пакет кој вклучува уред за навигација за да пристигнете на било која дестинација, адаптивен темпомат за вашите долги патувања, паркинг сензори за секогаш да го најдете вашето идеално паркинг место и DSG автоматски менувач кој го прави Superb идеален избор за Вашите семејни и бизнис патувања. 

Повелете во продажните салони на Škoda за да се уверите зошто Superb овозможува МАКСИМУМ КОМФОР!

За да го прегледате моделот кликнете тука.