За најдобро искуство при користење на веб-страницата
Оваа страница користи колачиња за најдобро можно корисничко искуство. Продолжувајќи да ја користите нашата страница, вие ја прифаќате употреба на нашите колачиња (основни колачиња). Колачињата што се предмет на задолжително одобрување (аналитички колачиња, функционални колачиња, колачиња за персонализирана содржина) се активираат само по нивното активирање. Ако се согласите да користите колачиња, податоците за идентификација ќе бидат обработени од наши партнери (даватели на колачиња и даватели на ИТ услуги). Одговорна за оваа веб-страница и колачињата е „Порше Македонија ДООЕЛ Скопје”. Дополнителни информации за користените колачиња и нивното деактивирање може да се најдат
Активирајте ги сите колачиња
Модели

05.09.2019

Škoda KAROQ. Одбери го својот пат!

Škoda KAROQ 1.6 TDI со 115кс за 21.500€

249 € Порше Лизинг рата

СО ГРАТИС ЛИЗИНГ ПАКЕТ
→ ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА
→ КАСКО ЗА ПРВА ГОДИНА 

Природата не простува компромиси, таа ја создава само најдобрата можна комбинација. Моќниот дизајн на KAROQ ја поврзува извонредната естетика со впечатливи Off road елементи. Создаден за најтешки услови, неговиот изглед го презентира со самоуверена елеганција. A одвнатре, едноставно паметните решенија доаѓаат уште повеќе до израз со новите мултимедијални системи, кои поврзувањето го прават уште полесно.

Новиот KAROQ е богато опремен со LED дневни светла, Радио BOLERO со 8" екран во боја, осетлив на допир, CLIMATRONIC - Дво-зонски автоматски клима уред USB, SD card, Bluetooth, Хром Пакет, 17" Алуминиумски фелни TRITON и многу повеќе.

А за да биде понудата уште подобра го вклучивме и лизинг пакетот со каско за првата година, прва регистрација, промотивна каматна стапка од 5%, учество 30% и период на отплата од 72 месеци.

За детален преглед на моделот кликнете тука.

Ценовник за KAROQ на следниот линк.

*Каско осигурување со франшиза од 200 евра.

Времетраење на кампањата: до 31.12.2019 година